Jacuzzi na AGH?

Co mój kumpel odwalił, to ja do tej pory nie… Rodzice mu od dzieciaka gadali, że sławny masz być, na studia idź, kimś wielkim zostań. No poszedł na AGieH, ale studiowanie to mu tak średnio szło.

OLIWIA KOPCIK

Kiedyś mu kazali na ćwiczeniach „zbudować bazę danych” i wysłać. No to typowi się tryb z dzieciaka włączył, poznosił wszystkie krzesła z akademika do pokoju, poustawiał je jakoś przykrył kocem i zawiesił na tym tabliczkę „Danowie”. Wysłał wykładowcy zdjęcie, to mu wykładowca odpisał, że chyba delikatnie mówiąc normalny to nie jest i że co to ma być. No to odpisał, że przecież odkąd ma 4 lata to bazy budował, więc chyba się zna na rzeczy. Nie zaliczyli mu, a ten się zaczął wściekać, że nie doceniają, bo przecież nawet MIEJSCE NA PALENISKO ZROBIŁ. Tak mu studia szły.

No a sławny miał być, to coś musiał wymyślić. No i wymyślił. Przyniósł do pokoju jacuzzi. Mi przez 5 lat w akademiku ledwo się udało akwarium wnieść i to tylko dlatego, że dałem trzy pączki portierowi. A ten przyniósł jacuzzi. Na 12 osób takie xD No i się zaczęło hur dur w gazetach. A ten se siedzi i mu tam bąbelki lecą piweczko w ręce. Jeszcze zdjęcie na fb wrzucił, że siedzi i fajnie ma. Na uczelni drama, że olaboga zarwać się mogło, dziennikarze matkobosko jak do tego doszło nie wiem. A ludzie z akademika, że hehe kozak i czy da im posiedzieć chwile.

Nawet leszcze z ujotu zaczęły się przywalać, że są solidarni i że wszyscy tak dla jacuzzi w akademikach. Typowo ta jego miska z bąbelkami zakończyła wojnę z ujotem, co od iluś tam lat trwa. Normalnie zawstydził wszystkich mediatorów [ZOBACZ JAK]. Zadzwonili do niego z telewizji, że chcą go do reklamy do firmy jacuzzi i kazali mu hasełko wymyślić. Całą noc nie spał, bo myślał. Dzwoni do mnie o trzeciej w nocy i mówi, że ma! Kozak hasło. Wiecie co wymyślił? „Gdy masz chęć już użyć uzi, weź se lepiej siądź w jacuzzi” XDDD. Do telewizji to wysłał, to mu powiedzieli, że zostawili makaron na gazie i oddzwonią. Typ siedzi teraz i się zastanawia ile można kluski gotować.

No ale gazety piszo. Rodzice dumni.

Post Author: Oliwia Kopcik