AGHowski horoskop

W 2020 roku gwiazdozbiór Wielkiej Niedźwiedzicy ponownie będzie w którejś oktawie, w cieniu Wenus lub Jowisza. Układ gwiazd ponownie jednak nic nie powie o dziejach ludzi spod znaku byka, strzelca czy skorpiona. Jedyną słuszną prawdę o przyszłości zna grupa, złożona z trzech najwybitniejszych spośród wszystkich wróżek i wróżów astronomicznej szkoły Cetrae Mediam Agiehan.

OLIWIA KOPCIK

 

Wodnik (20.01-18.02)

Osoby spod znaku Wodnika muszą rozsądnie gospodarować swoimi zasobami. Z racji tego, że ich żywiołem jest woda, częściej od innych mogą pozwolić sobie na wieczór w barze, a następnego dnia cieszyć się brakiem dolegliwości. Jednak tak, jak rzeka ma dwa brzegi, tak przywilej Wodników może być ich przekleństwem. Uważaj! Brak zdrowotnych konsekwencji, może cię zbytnio rozpieścić. Z czasem zacznie oznaczać również brak czegokolwiek w portfelu i lodówce. 

 

Ryby (19.02-20.03)

To będzie dobry rok dla Ryb. Nawet te, które nie są zadowolone ze swojej akademickiej kariery, odnajdą swoją drogę. Może zdarzyć się, że będziesz musiał zmienić kierunek edukacji. Jednak nie martw się! Przecież i tak wszędzie czujesz się, jak… w wodzie. Te osoby, które od razu wybrały dobrze, przy odrobinie wysiłku wypłyną na szerokie wody. Nie obrażaj się także, kiedy ktoś nazwie cię łososiem. One nie boją się płynąć pod prąd!

 

Baran (21.03-19.04)

Przestań bić w ścianę. Głową muru nie przebijesz, buta nie zjesz, a genu nie wydłubiesz. Wiemy, że czasem twoja powracająca nostalgia może być dla ciebie męcząca, jednak naucz się z niej robić lemoniadę. Samotny wyjazd i zagłębienie się we własne myśli, może zaowocować czymś wielkim. Kiedy wrócisz, wszystkie ściany agiehu zadrżą w posadach! 

 

Byk (20.04-22.05) 

W tym roku nie bądź zbyt porywczy. Nawet jeśli jakaś propozycja wydaje się posiadać same plusy – przemyśl to dobrze. Z kolei niepozorna pomoc koledze z roku, może przerodzić się w piękną przygodę. Pamiętaj o dwóch starych prawdach. Po pierwsze: kseruj wszystko, co znajdziesz. Po drugie: weź pod uwagę, że za kusząca czerwoną płachtą, może czaić się nicość.

 

Bliźnięta (23.05-21.06)

Myślisz, że 2020 rok będzie podobny do poprzedniego? Myślisz, że to będą kolejne nudne semestry? Nie wierzysz, że wykładowcy zmienią cokolwiek w swoich notatkach? Myślisz, że kolejki do Good Lood będą wciąż takie same? O, człowieku małej wiary! 

 

Rak (22.06-22.07) 

Szykuj się na wielką zmianę, ona właśnie nadchodzi. Będzie wielka zabawa, ale nie twoim kosztem. I nie przejmuj się, że raki chodzą do tyłu. W twoim przypadku będzie to kilka kroków do przodu. Nie przejmuj się drobnymi porażkami, bo zwycięstwo tuż tuż!

 

Lew (23.07-22.08)

Po raz kolejny przyda ci się twoja siła charakteru. Po raz kolejny udowodnisz, kto tu rządzi. Uważaj tylko, aby nie zranić bliskiej ci osoby. Ona zawsze będzie przy tobie, nawet jeśli tego po sobie nie pokazuje. Bądź szczodry, jak przystało na króla.

 

Panna (23.08-22.09)

Rozejrzyj się dobrze wokoło. Jakaś niepozorna osoba ma oko na ciebie i chce czegoś więcej niż przyjaźń. Uważaj na fałszywe koleżanki, one tylko bawią się twoim kosztem. Nie bój się walczyć o swoje, bo jak zawsze dasz radę. Ci, którzy myślą, że panna jest słaba, są w wielkim błędzie.

 

Waga (23.09-22.10)

To dobry moment, aby rozwinąć skrzydła. Odrzuć lęk i niepewność, a wszystko ci się uda. Przyjazna ci osoba pomoże ci osiągnąć sukces. Nie zastanawiaj się – postaw wszystko na szalę zwycięstwa.

 

Skorpion (23.10-21.11)

Twoje ostatnie uszczypliwości zasmuciły kilka osób, choć nie dały tego po sobie poznać. Przyjrzyj się relacjom z najbliższymi i zweryfikuj swoje zachowanie wobec nich. Daj uwolnić się uczuciom, które kryjesz pod grubym pancerzem. Wokół ciebie jest mnóstwo osób, dla których jesteś ważny. Pamiętaj, że to oni dają ci siłę. Uśmiechnij się, a słońce wyjdzie zza ciemnych chmur.

 

Strzelec (22.11-21.12)

Zwolnij trochę i daj sobie czas na odpoczynek. Zbyt wiele obowiązków, które są na twojej głowie, negatywnie wpływaja na twój nastrój. Głowa do góry, zacznij realizować swoje porzucone plany. To będzie strzał w dziesiątkę.

 

Koziorożec (22.12-19.01)

Czas wziąć życie za rogi. Dość oglądania się na innych. Jeśli planowałeś wybuchowe rozpoczęcie roku, to jesteś w domu. Nikt nie zrobi tego lepiej od ciebie. Zaufaj sobie i swoim przyjaciołom, a wszystko stanie się prostsze. Szczęśliwy dzień: piątek.

Post Author: BIS AGH