Dzieje się w Krakowie – październik

Bez znaczenia, czy to będzie Wasz pierwszy rok w Krakowie, czy mieszkacie tu już jakiś czas – zawsze znajdziecie w tym mieście mnóstwo wydarzeń, w których warto wziąć udział! Abyście jednak nie musieli szukać samodzielnie w czeluściach Internetu, na co warto się wybrać, mamy dla Was krótki przegląd najciekawszych wydarzeń w Krakowie w październiku.

NATALIA PANEK

Vogule Poland

Jeśli wybierzecie się na tę imprezę z pewnością będzie to niezapomniana noc. Ponadczasowe hity, nietuzinkowe stylizacje i mnóstwo brokatu to wszystko czeka na Was w Klubie Studio już 04.10 – nie zwlekajcie, sprawdźcie, jak sami możecie dostać się Windą do nieba 😉

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/400260094025425/

 

6. PZU Cracovia Półmaraton Królewski

Złota polska jesień, która właśnie trwa, jest świetną okazją do aktywności na zewnątrz. Jeśli jesteście w dobrej kondycji biegowej, PZU Cracovia Półmaraton Królewski jest idealną okazją do sprawdzenia się i przebiegnięcia trasy 21,0975 kilometrów. Jeśli jednak daleko Wam do wystartowania w tym biegu, nic straconego – przyjdźcie kibicować zawodnikom i sami poczujcie unikalny klimat rywalizacji. Jedno jest pewne – BIS AGH też tam będzie! 😉

A więcej o półmaratonie znajdziecie tutaj: 

 

Kiermash | Jesień w Muzeum

Interesujesz się modą? Lubisz wyróżnić się w tłumie? A może zależy Ci na poznawaniu polskich marek? brania, bielizna, biżuteria czy dodatki od wyselekcjonowanych projektantów. To wszystko i znacznie więcej znajdziesz podczas XX edycji Kiermashu – Jesień w Muzeum, który organizowany jest w niebanalnym miejscu – Muzeum Inżynierii Miejskiej. Wydarzenie odbywa się w ramach festiwalu Sztuka do rzeczy. Design w Krakowie.

Informacje o festiwalu i wszystkich wystawcach możesz poszukać tutaj:

 

Grechuta Festival Kraków 2019

Fanów poezji zapraszamy na ucztę (nie tylko) muzyczną, która potrwa od 22 do 27 października. Recital, wernisaż wystawy zdjęć Marka czy koncert podczas Gali Finałowej GFK to jedne z atrakcji, które mogą was zainteresować. Jeśli chcecie poznać Kraków od tej unikatowej artystycznej strony, to wybierzcie na festiwal chociaż jednego dnia.

Harmonogram wydarzenia znajduje się na stronie:

Koncerty w Klubie Studio

Klub Studio jest obowiązkowym miejscem do odwiedzenia w Krakowie, a to za sprawą licznych i różnorodnych koncertów czy stand up-ów. W tym miesiącu czekają na Was koncerty m.in. Ani Dąbrowskiej, Palucha, Lao Che czy Kwiatu Jabłoni – każdy znajdzie w tym miejscu coś dla siebie!

Z pełną ofertą koncertów możecie zapoznać się tutaj:

Post Author: BIS AGH

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *