Wydarzenia w Krakowie – kwiecień

Wiosna już jest wśród nas. Z dnia na dzień coraz piękniejsza pogoda zachęca do wychodzenia z domu! Kwiecień to też intensywny czas na naszej uczelni, na której dużo się dzieje! Poniżej przedstawiam tylko niektóre wydarzenia, na które oczywiście zapraszamy.

WERONIKA RAWSKA, NATALIA PANEK

 

IAESTE CaseWeek

Czyli X edycja największych warsztatów case-study w Polsce! Celem całego tygodnia warsztatów jest zapoznanie środowiska akademickiego ze światem biznesowym. Studenci od praktyków danej dziedziny będą mogli podszkolić swoje umiejętności twarde oraz miękkie. Spotkania z pracownikami różnych firm będą okazją dla przyszłych pracowników, aby dowiedzieć się, jak wygląda atmosfera w pracy czy też, jak radzić sobie w wielu wymagających sytuacjach w środowisku biznesowym. Dzięki udziale w projekcie IAESTE CaseWeek tysiące polskich studentów zdobyło wymarzoną pracę, dlatego nie przegapcie tego tygodnia i zajrzyjcie na

https://www.facebook.com/events/402120810358298/

 

Hacknarök – Zdobądź wieczną chwałę!

To już trzecia edycja hackathonu organizowanego przez EESTEC AGH Kraków. Temat hackatonu to wielka zagadka, która rozwiąże się na 60 godzin przed rozpoczęciem!

Fascynująca bitwa czteroosobowych zespołów odbędzie się w Krakowskich Parku Technologicznym już w najbliższy weekend. Niekończące się linijki kodu, tajemnicza atmosfera niezbadanych zasobów kreatywności i duch walki to tylko nieliczne określenia tego, co będzie się tam działo! Koniecznie przyjdźcie dopingować swoich znajomych.

Więcej o hackatonie w wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/2238447699754663/

 

Inżynier z Kulturą

Tak właśnie! Już po raz 12 organizowane jest wydarzenie zatytułowane “Inżynier z Kulturą”.

Odbywać się ono będzie w dniach 12 – 14 kwietnia. Jest to  cykl bezpłatnych szkoleń przeznaczonych dla studentów Akademii Górniczo-Hutniczej, mający na celu zapoznanie studentów z różnorodną tematyką m.in.: perswazją, budowaniem własnego wizerunku, a także szeroko pojętym savoir-vivre. W tym roku wykładowcami będą m.in  Iwona Radwan-Sado, Filip Werstler oraz Anna Klimczyk.

Wydarzenie wiąże się ze 100-leciem AGH, więc z tej okazji w tegorocznej edycji nie zabraknie niespodzianek. Pamiętajcie, aby się zapisać! Szczegóły wydarzenia znajdziecie na stronie:

https://www.facebook.com/inzynier.z.kultura.agh/

 

Ciemna Strona UX#5: Artificial Reality

Tegoroczna konferencja odbędzie się 13 kwietnia w siedzibie firmy COMARCH w Krakowie. Piąta edycja Ciemnej Strony UX#5: Artificial Reality motywem przewodnim nawiązywać będzie do Sztucznej Inteligencji i Wirtualnej Rzeczywistości. Już 13 kwietnia Uczestnicy wraz z organizatorami i prelegentami poszukają odpowiedzi na pytania takie jak:

> Jaki wpływ na nas ma rozwój Sztucznej Inteligencji?

> W którą stronę będzie rozwijał świat VR?

> Jaką rolę odegra UX w służbie użytkownikowi?

Koniecznie obserwujcie wydarzenie i bądźcie z ITberries na bieżąco! Wydarzenie znajdziecie pod adresem: https://www.facebook.com/events/763486687370594/, a jeśli chcecie poznać ITberries, przeczytajcie nasz artykuł o tym Kole Nukowym – https://issuu.com/bis.agh/docs/bis_styczen_2019/14

 

Passenger. European Tour 2019

14 kwietnia na deskach sceny Klubu Studio zabrzmią dźwięki z najnowszej płyty Michaela Rosenberga. Muzyk nie zwalnia tempa i szykuje się na kolejną trasę koncertową po Europie promującą jego nowy album “Runaway”, który ukazał się w sierpniu 2018 roku. Jest to album nagrany po dziesięciomiesięcznej przerwie Rosenberga od koncertowania. Z tym większą energią Passenger wraca na koncertowy szlak, tym razem w solowej odsłonie, w której zobaczymy go także w Krakowie!

Passenger zagościł na stałe na światowych listach przebojów, akustyczną piosenką “Let Her Go”, którą jest szansa, że też usłyszymy już w kwietniu.
Więcej wydarzeń z Klubu Studio znajdziecie na stronie klubu: https://www.facebook.com/klub.studio/

Post Author: BIS AGH

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *