Stwórz rozwiązanie IT i wygraj!

Ruszyła kolejna edycja konkursu ABB IT Challenge. To inicjatywa, która pozwoli ci uwolnić kreatywność, wykorzystać wiedzę o technologiach i umiejętności pracy zespołowej. Możesz stworzyć rozwiązanie, które zmieni rzeczywistość. I wygrać 25 000 złotych!

ABB IT Challenge to ogólnopolski konkurs, od 9 lat realizowany przez Centrum Systemów Informatycznych ABB. Tegoroczna edycja organizowana jest pod hasłem Learning – LevelUP. Twoim zadaniem jest stworzenie projektu IT, który usprawni procesy uczenia się. Jeśli masz pomysł na to, jak pomóc w efektywnej nauce uczniom lub studentom, dzieciom lub seniorom, aktywnym zawodowo lub bezrobotnym, czy jakiejkolwiek innej grupie, koniecznie wystartuj w konkursie.
Zwycięska drużyna otrzyma 25 000 złotych, a dla 4 kolejnych zespołów finałowych firma przygotowała atrakcyjne nagrody rzeczowe.

ABB IT Challenge to 3 etapy:

Etap I: Zgłoszenia projektów – od 8 marca do 1 kwietnia br. przyjmujemy zgłoszenia. Wystarczy, że stworzysz ze znajomymi 2-3 osobowy zespół i wspólnie opiszecie swój pomysł, wypełniając formularz na stronie internetowej konkursu.

Tegorocznej edycji ABB IT Challenge towarzyszą warsztaty z Design Thinking oraz grywalizacji. Programy warsztatów zostały opracowane tak, by w możliwie największym stopniu dotyczyły zagadnień specyficznych dla projektowania rozwiązań w edukacji. Szczegóły dotyczące warsztatów i konkursu znajdziesz na stronie www.itchallenge.pl

Podejmij wyzwanie, zbierz zespół, stwórz projekt i zagraj o zwycięstwo!

Na początku potrzebujecie tylko pomysłu i zespołu – mówi Żaneta Błaszczuk, laureatka edycji 2015, obecnie na stażu w firmie w ABB. – Nie macie nic do stracenia, a zyskać można wiele: od doświadczenia po cenne nagrody! Nie wierzę, że trzeba Was dalej namawiać.”

Post Author: BIS AGH