Wydarzenia w Krakowie – maj

Maj w Krakowie zapowiada się niezwykle ciekawie i różnorodnie! Nie zabraknie wydarzeń naukowych czy marketingowych, ale także rozrywkowych. W tym roku studenci krakowskich uczelni będą mogli bawić się przez 6 dni na licznych koncertach podczas Juwenaliów. Dla fanów spokojniejszych alternatyw spędzania czasu wolnego w Krakowie proponujemy Noc Muzeów, podczas której uczestnicy będą mogli zwiedzić miejsca niedostępne na co dzień.

NATALIA PANEK

 

Krakowskie Dni Elektryka

Krakowskie Dni Elektryka to jedno z największych wydarzeń branży elektrycznej organizowane na terenie Małopolski. W tym roku organizowana jest już trzecia edycja wydarzenia, a tematem przewodnim konferencji będą Klastry energii.

Wydarzenie organizowane jest w całości przez studentów Studenckiego Koła SEP nr 19 przy AGH przy współpracy z władzami Wydziału EAIiIB AGH. Krakowskie Dni Elektryka to trzy doby wypełnione prelekcjami, panelami dyskusyjnymi, wystawami projektów akademickich, targami firm branży elektrycznej, warsztatami umiejętności technicznych oraz miękkich. Podczas tegorocznej edycji wydarzenia odbędzie się konferencja poruszająca m.in. zagadnienia dotyczące wyzwań nowoczesnej energetyki: klastrów energii, źródeł rozproszonych oraz magazynowania energii. Nowością podczas trzeciej edycji KDE będzie panel pracodawcy. Pojawią się również prelekcje dotyczące zagadnień automatyki i elektroenergetyki oraz targi firm, wystawa projektów akademickich i warsztaty.

Więcej o wydarzeniu na stronie: https://www.facebook.com/events/369915296954912/

 

Konferencja BIS AGH

Temat nowych mediów, digitalizacji, budowania wizerunku czy content marketingu to topowe dziedziny, na które stawia się teraz w marketingu i PR. Już 18.05 w sobotę z okazji 25-lecia magazynu BIS AGH odbędzie się konferencja poświęcona właśnie wcześniej wymienionym tematom. Będzie to okazja do pogłębienia wiedzy, ale też spotkania się z najlepszymi specjalistami ze swoich branż – Adrianem Gamoniem z Social Frame, Dianą Drobniak z ContentHouse, Michałem Madurą z EDISONDA i Małgorzatą Wójtowicz z Synerise. Wstęp na konferencję jest bezpłatny, wymaga jednak zarejestrowania się poprzez formularz. Harmonogram, link do formularza i opis prelekcji znajdziecie na wydarzeniu: http://bit.ly/25lecieBISwydarzenie

 

Juwenalia Krakowskie

Jak co roku w maju studentów czeka tydzień koncertów i innych wydarzeń towarzyszących! Miejsca, w których odbędą się koncerty to STREFA PLAŻA AGH na Miasteczku Studenckim oraz obok Klubu Studenckiego Żaczek przy al.3 Maja 5. Na scenie pojawią się m.in. Golec uOrkiestra, Nocny Kochanek, Kwiat Jabłoni, Happysad, Lao Che i Krzysztof Krawczyk! W sumie studenci będą mogli bawić się na 10 koncertach w różnych stylistykach – rap, rock, pop, folk czy muzykę alternatywną. Koncerty są płatne. Wszystkie informacje o koncertach znajdziecie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/396953814211316/

 

Noc Muzeów

Noc Muzeów organizowania przez UM Krakowa to jedna z najpopularniejszych kulturalnych imprez. W 2019 roku Noc Muzeum zaplanowana została na piątek 17 maja, czyli dzień wcześniej niż w pozostałych miastach w Polsce. Tej nocy organizatorzy przygotowują wyjątkowe atrakcje np. zwiedzanie obiektów zazwyczaj niedostępnych, koncerty czy warsztaty w różnych miejscach w Krakowie, m.in. w Sukiennicach, Wieży Ratuszowej, Muzeum Manggha, Muzeum Lotnictwa. W trakcie Krakowskiej Nocy Muzeów obowiązują bilety w cenie 1 zł.

Aby być na bieżąco warto śledzić wydarznie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/363054431174109/

 

Koncert urodzinowy Orkiestry Reprezentacyjnej AGH

W tym roku ORAGH świętuje swoje 18. urodziny! Z tej okazji zapraszają wszystkich na wyjątkowy koncert, który odbędzie się 09.05 w Klubie Studio. Wstęp jest wolny, dlatego warto przyjść i posłuchać uzdolnionych muzycznie studentów naszej uczelni!

https://www.facebook.com/events/312990376034280/

Podziel się z innymi!

Post Author: BIS AGH

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.