Wydarzenia w Krakowie – Marzec

Początek marca, to początek semestru letniego. Sesja ucichła, o pierwszych zaliczeniach nawet nie słychać i aż nie wiadomo co począć z wolnym czasem. Spokojnie, w Krakowie nie sposób się nudzić! Zobaczmy jakim rozrywkom możemy się oddać w tym miesiącu.

AGNIESZKA WRÓBEL

Happysad – Kraków – Kwadrat

10 marca w krakowskim klubie kwadrat pojawi się zespół Happysad w ramach trasy koncertowej  „Mów mi dobrze”. Po długiej przerwie na nowe albumy, zespół postanowił wrócić do klasyków z okazji dziesięciolecia wydania płyty. Zapewne ucieszy to całą rzeszę fanów tęskniących za starymi utworami zespołu. Na koncercie nie powinno zabraknąć też nowych kawałków, więc szykuje się prawdziwa muzyczna uczta.

Łukasz Lotek Lodkowski “Bałagan na strychu”/ Klub Studio/Kraków

Zdecydowanie numer jeden wśród polskich stand-uperów – Łukasz Lotek Lodkowski pokaże się wraz ze swoim nowym programem „Bałagan na strychu” 8 marca w Krakowskim Klubie Studio. Ten człowiek każdą, pozornie przyziemną historię potrafi zamienić w pokręconą anegdotę. Po jego występie nie sposób nie wyjść nabuzowanym pozytywną energią.

Cirque du Soleil w Tauron Arenie

W dniach 6-10 marca 2019 w Tauron Arenie,  w ramach globalnej trasy po światowych arenach wystąpi Cirque du Soleil ze swoim nowym przedstawieniem „TORUK – Pierwszy lot”. Pokaz zrobiony jest na wzór mitycznej baśni o krainie zamieszkanej przez niezwykłe postaci i inspirowany jest filmem Jamesa Camerona AVATAR. Widowiska Cirque du Soleil otrzymały już wiele nagród i wyróżnień za swoje zestawienie sztuki cyrkowej ze sztuką teatralną, więc liczymy na to że i tym razem wniosą się na najwyższy poziom perfekcji.

JOBICON

12 marca, również w Tauron Arenie odbędzie się Festiwal Pracy JOBICON. Idealne miejsce do zapoznania się z pracodawcami, ofertami pracy, a może do odnalezienia jakiś zawodowych inspiracji. Mają pojawić się też liczni „goście specjalni”, tacy jak Ewa Chodakowska, Maciej Musiał, czy Dorota Wellman. Warto się wybrać, nawet nie szukając aktualnie zatrudnienia i skorzystać z wielu szkoleń przydatnych podczas pisania CV lub w trakcie rozmowy rekrutacyjnej.

Koncert z okazji Dnia Kobiet, ORAGH

5 marca Orkiestra Reprezentacyjna AGH zagra koncert z okazji Dnia Kobiet w klubie Gwarek. Przewidują zarówno najpopularniejsze kawałki ze swojego repertuaru, jaki i rozrywkowe, filmowe utwory. Jest to idealne wydarzenie dla miłośników dźwięków instrumentów takich jak flet, klarnet, saksofon, trąbka, puzon, waltornia, obój, fagot, tuba, perkusja czy gitara.

Alpha dla Studentów w DA “Na Miasteczku”

25 marca rusza kolejna już edycja organizowanego na całym świecie kursu Alpha. Jest serią spotkań, dającą możliwość dyskusji na temat wiary każdemu niezależnie od wyznania. Jest to okazja, żeby usłyszeć co myślą inni w przyjaznym i otwartym otoczeniu. Zarówno ateiści, jak i wierzący dzielą się swoimi przemyśleniami i poglądami. Bear Grylls, podróżnik będący uosobieniem adrenaliny i survivalu, jako gość specjalny poprzedniej edycji mówi o swoim udziale w projekcie jako swojej największej przygodzie.

Post Author: BIS AGH