Najmilsza AGH – wywiad z Natalią Pietrewicz

Miłośniczka magicznego świata Harry’ego Pottera, tajemnicza i czarująca. Ma pełną głowę pomysłów, mnóstwo energii i nie lubi zabawy w pytania 🙂 W drodze wyjątku podzieliła się z nami swoim przeżyciem…

Z NAJMILSZĄ STUDENTKĄ ROZMAWIAŁA: ANASTAZJA WIŚNIEWSKA

Jak wrażenia po wyborach?

Mimo, że minęło kilka dni, nadal nie mogę uwierzyć, że naprawdę to ja wygrałam i będę reprezentować naszą uczelnie na wyborach Najmilszych Krakowa. Jestem bardzo szczęśliwa i zadowolona z decyzji jaką było zgłoszenie się do najmilszych

Skąd pomysł na wzięcie udziału w wyborach?

Moja decyzja została podjęta nawet nie w minutę. W momencie gdy po raz 5-6 na mojej tablicy na facebooku pojawiło się zgłoszenie to stwierdziłam „a dlaczego nie?” i stało się.

Co myślisz o konkurencjach? Która najbardziej Ci się podobała, a która była dla Ciebie najtrudniejsza?

Konkurencje były super przygotowane! Quidditch czy kalambury to były zdecydowanie moje ulubione konkurencje, zapewne też z tego względu, że jestem fanką serii o Harrym Potterze. Najtrudniejszą konkurencją dla mnie była gra w pytania. Miałam z nią wielki problem, co można było zauważyć będąc na wyborach.

Czy masz już jakiś pomysł na coś specjalnego, co zaprezentujesz podczas wyborów Najmilszej Studentki Krakowa, gdzie będziesz reprezentowała AGH?

W mojej głowie z minuty na minutę rodzi się milion pomysłów co przygotować ale raczej już wiem czym będę chciała zaskoczyć jury i publiczność ale to niech zostanie na razie moją słodką tajemnicą.

A Twoi fani idą razem z Tobą na wybory krakowskie?

Oczywiście, mój komitet wyborczy już planuje co zrobić, żeby narobić szumu na publiczności!

Dlaczego właściwie wybrałaś AGH i za co lubisz tę Uczelnię?

Od połowy liceum wiedziałam, że moją uczelnią, na którą chcę się dostać jest AGH. Od zawsze strasznie podobał mi się Kraków, a AGH miało najlepszą dla mnie ofertę, jeżeli chodzi o kierunki techniczne. Naszą uczelnię najbardziej lubię za ludzi, którzy ją tworzą. Dzięki nim co dnia chcę wstać z łóżka i nie mam w głowie myśli typu „kolejny beznadziejny dzień”, tylko wiem, że ten dzień przyniesie mi coś nowego i niepowtarzalnego.

Studenci AGH są najbardziej rozrywkowymi studentami w całym Krakowie! Czy zgadzasz się z tym stwierdzeniem?

Studenci AGH są zdecydowanie najbardziej rozrywkowymi studentami w całym Krakowie. Z tym stwierdzeniem nie można się nie zgodzić między innymi z tego względu, że to my posiadamy na Miasteczku Studenckim grilloprzestrzeń, na którą przychodzą studenci wszystkich uczelni.

Czy zostały jeszcze jakieś twoje ukryte talenty czy hobby, o których nie wiemy? Czy konkurencje, podczas wyborów były na tyle wyczerpujące, że poznaliśmy Cię w 100%?

Oczywiście, że tak! Muszę pokazać jeszcze coś na Najmilszych Krakowa i zaskoczyć publiczność. Konkurencje, z którymi było mi się zmierzyć dotyczyły jednak najbardziej kreatywności oraz szaleństwa a przecież każdy oprócz bycia kreatywnym posiada jeszcze inne cechy. Tak więc, jeszcze mnie nie poznaliście w 100% ale może akurat w następnym etapie- zobaczymy.

Jakie są plany na najbliższą przyszłość?

Jako że jestem na I roku studiów, to za 2/3 lata, wciąż widzę siebie na naszej pięknej uczelni?

19 kwietnia 2018 roku w Klubie Studio odbyły się wybory Najmilszych AGH. Wybrano dwoje reprezentantów naszej uczelni! BIS AGH też tam był, a naszym redaktorom udało się porozmawiać z finalistami, którzy będą godnie reprezentować naszą Uczelnię na tegorocznych Wyborach Najmilszej Studentki i SuperStudenta Krakowa, które odbędą się już 15 maja na Juwenaliach.

fot. źródło – KSAF