HRproject

Już w najbliższą środę, tj. 18.04. na Akademii Górniczo-Hutniczej odbędzie się trzecia edycja wydarzenia organizowanego przez organizację studencką ESN AGH. HRproject to świetna okazja dla każdego studenta, który niedługo stanie na starcie swojej kariery zawodowej!

Na wydarzenie zaproszone zostały znane krakowskie firmy i międzynarodowe korporacje, takie jak Aptiv, State Street, Valeo, Talent Place, czy Grupa RMF. To właśnie od nich będzie można dowiedzieć się, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, na co największą uwagę zwracają rekruterzy i jakie predyspozycje są niezbędne do znalezienia wymarzonego stanowiska.

HRproject składa się z dwóch części. Najpierw odbędzie się krótka prezentacja partnerów, którzy opowiedzą o firmach, w których pracują. W dalszej części każdy z nich przeprowadzi warsztat na wybrany temat. Uczestnicy będą mieli okazję, aby zdobyć cenne informacje i podszkolić swoje umiejętności miękkie od praktyków, z wieloletnim doświadczeniem na rynku pracy.

Większość studentów zadaje sobie mnóstwo pytań na temat kariery zawodowej. Bardzo często brzmią one: “jak znaleźć odpowiednią pracę?”, “jak zrobić dobre wrażenie na rozmowie rekrutacyjnej?”, a także “jak się w tej pracy odnaleźć?”. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie te pytania podczas szkoleń w ramach HRproject 2018!

Wszystkie szczegóły dostępne są na stronie www.hrproject.org.pl

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/1177908559011108/