Smakuj Kraków z Yubi

Yubi to innowacyjna aplikacja, która umożliwia bezgotówkową płatność w wielu barach i restauracjach na terenie Krakowa. Jej użytkownicy mogą liczyć na wiele atrakcyjnych rabatów, promocji i aż do 20% cashbacku od kwoty zapłaconej kartą.

GRZEGORZ BOROŃ

Jak to działa?

Wystarczy, że pobierzesz darmową aplikację na telefon z Google Play (prace nad wersją na iOS trwają), zarejestrujesz się, podepniesz kartę płatniczą… i już możesz udać się na kulinarną wycieczkę po Krakowie, by cieszyć się dobrym jedzeniem i rabatami. W barze czy restauracji płacąc rachunek po prostu generujesz 6 cyfrowy kod, który podajesz kelnerowi. A na twoje konto w aplikacji w postaci cashbacku wraca część wartości twojego zamówienia.

Jeżeli posiadasz bonusowe środki w wirtualnym portfelu aplikacji (z poleceń aplikacji lub kodów promocyjnych) pokryją one nawet do 50% wartości rachunku. Dzięki temu z Yubi zawsze jesz taniej!

Specjalna oferta dla studentów

Yubi cały czas jest rozwijana. Już teraz wielu partnerów aplikacji posiada atrakcyjne promocje dla studentów. A specjalnie dla osób, które po przeczytaniu tego tekstu zdecydują się wypróbować aplikację – mamy specjalny kod promocyjny: $bisagh dzięki któremu każdy nowy użytkownik aplikacji otrzyma 15 zł na start!

Wypatruj promocji, a przede wszystkim dziel się. Aplikacja daje także możliwość udostępniania własnego, unikatowego kodu. Zachęć znajomych do korzystania z Yubi, a dzięki twojemu kodowi polecającemu, wszyscy zyskacie 15 złotych na smakołyki. Już teraz możesz skorzystać z apki w Piwiarni Warka Kraków na ulicy Karmelickiej, czy Krakowskiej Wolnicy. Lista partnerów aktualnie obejmuje 33 lokale i stale się rozszerza. A kolejne promocje dostępne są w zakładce aplikacji!

Innowacyjne podejście

Yubi to połączenie mobilnej aplikacji do płatności z newsletterem, gdzie możesz za pomocą GPS przeglądać w aplikacji listę punktów partnerskich,  sprawdzać transakcje i otrzymywać informacje o najnowszych promocjach.  Na facebooku i instagramie co chwilę pojawiają się wyzwania, gdzie można zyskać kolejne kody na dodatkową kasę. Wysoka ocena aplikacji, duża liczba pobrań w tak krótkim czasie i tysiące użytkowników, świadczą, że Yubi cieszy się dość dużym zainteresowaniem.

Ciągle się rozwija i już niedługo nie tylko w Krakowie, ale też w innych miastach będziesz miał okazję do skorzystania z Yubi.