GameAcademy vol. 2

Mamy nadzieję, że Wasze sesyjne zmagania i zimowe urlopy minęły bezpiecznie i twórczo. Jeśli jednak czujecie niedosyt wiedzy i wrażeń, zapraszamy Was na kolejne spotkanie z cyklu GameAcademy, na którym poza wiedzą teoretyczną czeka na Was spora dawka praktyki.

Jeśli męczy Was talent, możecie wykorzystać go z pożytkiem na warsztatach graficznych. W po walentynkowy weekend będziemy zajmować się  nie byle czym, bo Concept ARTem i Grafiką 2D.

GameAcademy vol. 2. Concept ART i Grafika 2D odbywać się będzie 16 i 17 lutego. Swoją wiedzą z tego obszaru będą się z Wami dzielić prelegenci, specjaliści, mogący pochwalić się bogatym doświadczeniem zdobytym w branży gier wideo.

Program:

Piątek 16 lutego:

• 17:00 Dagmara Darsicka i Judyta Sosna – To nie jest taki głupi pomysł! Kulisy pracy koncepcyjnej nad mobilnymi grami casualowymi – zajęcia warsztatowe

Sobota 13 stycznia

• 11:00 Magda Radziej – Grafika koncepcyjna w prawdziwym życiu – jak żyć kiedy proszą cię by narysować śmietniki
  • 12:00 Kacper Niepokólczycki -Filary dobrego environment art’u
  • 13:00 Katarzyna Babis – Projektowanie postaci na potrzeby gier – pierwsze kroki w branży

Udział w zajęciach GameAcademy jest płatny, bilety w cenie 30 zł, uprawniające do uczestnictwa w zajęciach dostępne są na stronie: http://rejestracja.gameacademy.pl/. Na stronie znajdziecie również szczegółowe informacje na temat prelekcji.

GameAcademy towarzyszy również bezpłatny Program Mentorski Jeśli macie swój projekt gry, pomysł lub prototyp i chcielibyście go skonsultować z weteranami branży, to właśnie miejsce dla Was! Swoje projekty możecie zgłaszać klikając tutaj.

Informacje znajdziecie również na wydarzeniu tutaj.