Brace yourselves – PSW is coming

Wielkimi krokami zbliża się do nas kolejna, już 10 edycja konkursu pt. “Pokaż Swoje Wnętrze”! Mieszkańcy Miasteczka Studenckiego AGH, to Wasz czas! Możecie wykazać się oryginalnością i kreatywnością, i urządzić swój pokój tak, aby skradł serca Jury i wszystkich studentów AGH. Zastanawiacie się co to dokładnie za konkurs i na czym polega?

KATARZYNA KARNASIEWICZ

“Pokaż Swoje Wnętrze” to projekt organizowany co roku, od 2009 przez Redakcję BIS AGH, Centrum Mediów AGH, Miasteczko Studenckie AGH oraz Fundację ACADEMICA.

O co tutaj chodzi?

Konkurs ma na celu pokazać, że pokój studenta w akademiku, w którym każdy mieszka zaledwie kilka miesięcy też może być pięknie i pomysłowo urządzony. Liczą się najciekawsze wnętrza urządzone z wyczuciem i estetyką, ukazujące, że nawet w domu studenckim można zadbać o swój mały kącik. Zgłoszenia przesyłane są w formie mailowej wraz z min. 3 zdjęciami.

Kto może wziąć udział?

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy studenci AGH, z wyjątkiem uczestników nagrodzonych w poprzednich edycjach, a także organizatorów i członków Jury. Dodatkowo do udziału przystąpić mogą studenci studiów doktoranckich, a także pracownicy AGH. Pokój bierze udział w konkursie, jeśli co najmniej jeden jego członek jest studentem AGH.

Zapewne najważniejszy dla Was, jako uczestników jest fakt, że na laureatów konkursu zawsze czekają bardzo ciekawe i zachęcające nagrody. W poprzedniej edycji były to np. nagroda główna, za miejsce pierwsze – zwolnienie z opłat za akademik przez 3 miesiące dla wszystkich mieszkańców zwycięskiego pokoju! Zdobywcy drugiego miejsca otrzymywali takie samo wyróżnienie, ale na okres dwóch miesięcy, natomiast brązowi medaliści nagradzani byli miesiącem bez opłat. Oprócz tego zwolnienie z opłat na jeden miesiąc mieli także szansę wygrać zwycięzcy Nagrody Publiczności.

Więcej informacji na temat zbliżającej się X edycji konkursu, przypadającej na rok 2018 już wkrótce!

Jednak już dziś możesz zacząć zabawę w projektanta wnętrz, urządzić twórczo swój kącik i czekać na moment, kiedy będziesz miał okazję podzielić się z nami efektami. Kto wie, może tym razem to akurat Tobie uda się wygrać? Spróbować na pewno nie zaszkodzi!