Kandydaci na Najmilszego Studenta AGH 2017

Wielkimi krokami zbliża się finał kolejnej już edycji Najmilszych Studentów AGH. Czas żebyście poznali bliżej kandydatki i kandydatów startujących w tegorocznych wyborach.

1. ADAM KOLUSZ – Student drugiego roku mechatroniki po angielsku. Jak sam o sobie powiedział: „lubię psuć i naprawiać rzeczy” przez co mnóstwo czasu spędza majsterkując w warsztacie, ponadto gra na skrzypcach i kocha podróżować. Ostatnio poszerzył krąg swoich zainteresowań o budowę rakiet, a zawdzięcza to byciu członkiem AGH Space Systems.

1. MICHAŁ TROJANOWSKI – Rozrywkowy sportowiec z zamiłowaniem do jedzenia i optymistycznym podejściem do życia. Studiuje mechatronikę po angielsku, a reklamuje się jako świetny tancerz i wielbiciel namiotowych wypadów. Dla relaksu gra na gitarze, ogląda seriale albo udaje się na siłownię. Najmilszych poznał już z perspektywy widza, co jak mówi skłoniło go do spróbowania swoich sił na scenie.

1. KRZYSZTOF CZELUŚNIAK – kolejny kandydat z mechatroniki po angielsku. W wolnych chwilach spędza czas, broniąc godności wszystkich polskich graczy w Counter-Strike’u a także rozwiązując równania różniczkowe. Ceni sobie inteligentne rozmowy z pięknymi kobietami.

1. KATARZYNA HOBOT – wielozadaniowa przedstawicielka płci pięknej z wydziału odlewnictwa. Promotorka naszej Uczelni wśród przyszłych studentów w ramach działalności w Dziale nauczania AGH. Lubi wyzwania, czego potwierdzeniem mogą być m.in. rejsy z Akademickim Klubem Żeglarskim, udział w konkursie „Mocne strony kobiet” Magazynu Cosmopolitan, a teraz również Najmilsi. Należy do grona osób, których nie poderwie się na tekst: „Lubisz placki?”, bo ich po prostu nie lubi.

1. KASIA ŻUREK – Mówi się, że apetyt rośnie w miarę jedzenia i trzeba przyznać, ze coś w tym jest, ponieważ Kasia autostopem przejechała już ¾ Europy i ciągle jej mało – następnym jej celem jest Albania. Na co dzień Kasia studiuje Zarządzanie i Inżynierię Produkcji oraz działa w kołach naukowych na swoim wydziale. Po za podróżami interesuje się również kinem i jak każdy porządny student lubi dobrą zabawę.

1. MARIA ŻYCKA – rodowita Radomianka i studentka 3-ego roku Energetyki w jednej osobie. Jak sama przyznaje do Najmilszych zgłosiła się dla poprawy humoru. W wolnym czasie lubi grać w ringo oraz eksperymentować w kuchni – szczególnie w zakalcach. Jako lokalna patriotka, przesyła pozdrowienia wszystkim radomskim studentom, uczącym się w Krakowie.

1. ALEKSANDRA BYRA – przyszła Pani Inżynier Automatyki i Robotyki. Dziewczyna z dystansem do siebie i do świata, lubiąca się śmiać i grać w brydża. Jej mocną stroną jest charakterystyczna barwa głosu, czyniąca Olę słyszalną z bardzo dalekiej odległości, lecz ona sama podkreśla, że nie spełnia się wokalnie.

zdjęcia:  KSAF