Autostopowy wyścig na Chorwację

Mamy dla Was propozycję, jak spędzić tegoroczną Wielką Majówkę. Kto chce doświadczyć przygody, niech spróbuje wziąć udział w konkursie i wyruszyć autostopem do chorwackiego Obrovac.

60 drużyn dwuosobowych, jeden cel – dostać się do Chorwacji nad rzekę Zrmanja w rejon parku krajobrazowego. Początek wyścigu rozpocznie się w Krakowie na Błoniach 28 kwietnia o 8:00. Do przebycia będzie ponad 1000 kilometrów oraz zadania do wykonania w czasie wyścigu. Miejscem docelowym będzie dalmatyńskie miasteczko Obrovac, w którym meta otwarta będzie do godziny 9:00 dnia 30 kwietnia.

Do wygrania będzie nie byle jaka nagroda – najnowsze GoPro HERO 5 oraz tytuł ambasadora Space for Dream. Ponadto zwycięska para będzie mogła uczestniczyć całkowicie za darmo w licznych zjazdach podróżniczych w 2017 roku, które będą organizowane w najpiękniejszych miejscach Polski (projekt Pure Poland).

Na miejscu w Chorwacji będzie przygotowanych wiele atrakcji. Zaplanowane jest szkolenie z zakresu kajakarstwa górskiego, rafting, kino letnie, beach party oraz warsztaty z zakresu: survivalu, wspinaczki, eksplorowaniu jaskiń, pierwszej pomocy, podstaw WOPR i zdradzające tajniki taniego podróżowania.
W dodatku odbędą się prelekcje podróżnicze o ekspedycji kajakowej spod Mt.Everestu, 15-miesięcznym rejsie przez Pacyfik, Bałkanach oraz o wyprawie dmuchanym kajakiem ze wschodu na zachód Polski i rowerowej podróży po Meksyku.

Dla spragnionych morza, będzie zorganizowana także wycieczka na plaże do Karin Gornji, miejscowości oddalonej 20 kilometrów od pola namiotowego, na którym będą spać uczestnicy. Jeżeli zbierze się odpowiednia ilość chętnych zostanie zorganizowany także wyjazd do Zadaru, jednego z najbardziej popularnych miast w Chorwacji.
Idealna opcja dla każdego kto kocha przygody i podróże!

Szczegółów szukajcie pod tymi linkami:
eventbu

facebook

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.