Do parku na kawę?

Spacerujesz parkiem i napotykasz zaciszną kawiarnię z tarasem, zaszytą pośród malowniczej scenerii opadających liści. Otwierasz drzwi, wchodzisz do środka i czujesz aromat korzennych przypraw, kawy, ciast i smakowitych obiadów… – brzmi jak motyw z powieści, którą chciałoby się przeczytać długim jesiennym wieczorem.

ANGELIKA WŁUSEK

Z tą różnicą, że to dzieje się naprawdę, a ty możesz dopisać kolejne rozdziały tej opowieści. Mowa tu o nietypowej kawiarni znajdującej się w Parku Jordana.

Być przez duże “B”

Markę 2B Organic tworzy nie tylko filozofia korzystania z certyfikowanych, ekologicznych produktów, ale również przyjazna atmosfera i kobieca ręka właścicielek, które swoim klientom oferują to, czym chętnie ugościłyby swoich najbliższych. Autorskim akcentem właścicielek są zagospodarowane w ciekawy sposób parapety – bardzo wygodne! O charakterze tego miejsca świadczy również wyjątkowe podejście do klienta – udogodnienia dla matek z dziećmi (wyznaczone miejsce do zabawy), możliwość przyjścia z pupilem (dla którego można otrzymać miskę wody) oraz Wi-Fi.

Słodkie i zdrowe

“Ciastko bez niczego” – tak właśnie nazywa się zdrowe ciacho, które dla nas okazało się być hitem, nawet jeśli unikasz cukru lub jesteś na diecie, możesz sobie pozwolić na taki bezgrzeszny deser. Jeśli masz wyrzuty sumienia, że zajadasz się słodyczami – nie wychodząc z budynku, możesz skorzystać z siłowni i sali fitness.

2B na randce

Szukasz pomysłu na wyjątkową randkę? 2B Organic będzie idealnym miejscem! Dzięki usytuowaniu w Parku Jordana, kawiarnia jest kolejnym romantycznym punktem na szlaku krakowskich miejsc wartych odwiedzenia. Dodatkowo znajduje się tak blisko Miasteczka! Jest kameralnym miejscem, gdzie po długim spacerze z ukochaną osobą na pewno warto wstąpić.

Odczarować poniedziałek

Może od teraz właśnie polubisz początek tygodnia! Tego dnia 2B Organic w Parku Jordana odczarowuje poniedziałki, które już nie muszą stanowić tak nielubianej, feralnej części tygodnia. Po godzinie 16-tej każdy klient może cieszyć się Happy Hours -50% na wszystkie kawy. Ta wiadomość ucieszy każdego, bo kto z nas lubi wydawać dużo pieniędzy na ulubioną kawę? Bez poczucia winy możesz wypić jedną, drugą, a także kolejną… Ponadto każdego dnia możesz zapytać o zniżkę dla studentów.

Strzał w… – dzies(w)iątkę!

W ofercie znajduje się 9 rodzajów herbat i co nietypowe – 9 rodzajów mleka. Przyjdź i stwórz napój, która sprosta twoim kawowym oczekiwaniom. Odwiedzając po raz pierwszy to miejsce, masz ochotę przychodzić tam w każdej wolnej chwili, kiedy tylko pomyślisz o dobrej kawie. Powiedz komuś, że idziesz “do parku na kawę” – zdziwienie gwarantowane!

Podziel się z innymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.