Pokaż Swoje Wnętrze po raz 8!

Startuje 8 edycja konkursu dla mieszkańców Miasteczka Studenckiego AGH!

Po raz kolejny łamiemy stereotyp „typowego” pokoju w akademiku.  W 8. Edycji konkursu Pokaż Swoje Wnętrze studenci z MS AGH udowadniają, że potrafią urządzić się nie tylko wygodnie, ale także kreatywnie.  Pokazują, że nawet na małej przestrzeni można poczuć się jak w domu.

Uczestnicy PSW prezentują ciekawe rozwiązania, które jednak muszą być zgodne z regulaminem Miasteczka, a przy okazji mogą wygrać nawet 3 miesiące mieszkania w akademiku za darmo. Zgłoszone pokoje ocenia nie tylko specjalne jury konkursowe – po raz kolejny inni studenci przyznają swoim kolegom i koleżankom Nagrodę Publiczności.

Co roku mieszkańcy Miasteczka zaskakują swoimi pomysłami.  W tym roku na pewno będzie podobnie, dlatego warto śledzić konkurs.

Konkurs Pokaż Swoje Wnętrze po raz kolejny organizuje redakcja BIS AGH, nagrody sponsoruje Miasteczko Studenckie AGH.

Zgłoszenia do PSW trwają do 31 stycznia.

Więcej szczegółów na stronie.

[the_ad id=”4127″]

[the_ad id=”4128″]