Targi Mobilności Studenckiej

Setki studentów, kilkunastu międzynarodowych wystawców z trzech kontynentów i jeden cel: współpraca. Już 3 grudnia w Krakowie odbędzie się kolejna edycja Targów Mobilności Studenckiej.

Udział w międzynarodowych przedsięwzięciach to wspaniała okazja do zdobycia nowych umiejętności i nawiązania inspirujących znajomości z mieszkańcami najróżniejszych zakątków globu. Bez wątpienia zagraniczne doświadczenie zwiększa również późniejszą atrakcyjność na rynku pracy, dając szerokie możliwości rozwoju. W jaki sposób nawiązać międzynarodową współpracę? Co zrobić, aby podjąć zagraniczne studia? Jakie warunki spełnić aplikując na międzynarodową wymianę? Odpowiedź na te i inne pytania będzie można uzyskać na Targach Mobilności Studenckiej organizowanych przez Zespół ds. mobilności, działający z ramienia Samorządu Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Wydarzenie odbędzie się 3 grudnia w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w godzinach 10:00 – 16:00. To właśnie tam swoje stoiska rozłożą międzynarodowi wystawcy, którzy będą czekać na studentów krakowskich uczelni z bogatym programem ofert. Ponadto organizatorzy Targów przygotowali harmonogram wypełniony prezentacjami i szkoleniami poruszającymi temat mobilności. Przedstawiciele z m.in. Niemiec, Francji, Hiszpanii, Kanady, a nawet Australii opowiedzą o programach wymian studenckich, stypendiach zagranicznych oraz możliwościach studiów poza granicami Polski.

Udział w zagranicznych projektach jest w zasięgu każdego studenta. Wystarczy wiedzieć, gdzie szukać potrzebnych informacji. Tegoroczne Targi Mobilności Studenckiej mogą stać się pierwszym krokiem na długiej drodze nowych doświadczeń i niezapomnianych zagranicznych przygód. Zachęcamy wszystkich pragnących poszerzać swoje horyzonty, szukających nowych doznań w środowisku międzynarodowym i multikulturowym oraz dbających o swój rozwój i zdobywanie cennego doświadczenia do udziału w wydarzeniu, które otwiera drzwi na nowe możliwości.

Więcej informacji znajdziecie pod linkiem do  wydarzenia oraz na stronie internetowej.

Zapraszamy!