Dołącz do MINE TV!

To najmłodsza redakcja wśród mediów studenckich, ale o ich działalności moglibyśmy opowiadać długo. Czym zajmuje się MINE TV?

AGNIESZKA KRĘPA

Czym możemy się pochwalić?

Żeby robić dobre materiały, potrzebne są profesjonalne narzędzia. Członkowie i stażyści MINE TV szkolą się i pracują na nowoczesnym sprzęcie wysokiej klasy. Dzięki temu nasi widzowie mogą oglądać materiały, które oprócz wartości merytorycznej, wyróżniają się jakością techniczną.

Nasza ekipa jest zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego dla AGH, ale robimy także projekty autorskie, rozwijamy indywidualne pasje i zainteresowania. Na liście naszych partnerów znajdziecie m.in. Juwenalia Krakowskie, Parlophone Music Poland i zespół Łąki Łan (dla których robiliśmy teledysk), Konsulat Generalny USA w Krakowie, Wydawnictwo ZNAK, cykl zawodów rowerowych JoyRide. Naszą ekipę zobaczycie też np. na Małopolskim Pikniku Lotniczym i europejskich eventach – Sziget Festival i Bazant Pohoda Festival.

Kogo szukamy?

MINE TV to ekipa profesjonalistów, którzy tworzą fachowe studio video dla studentów AGH. Szukamy indywidualistów z pasją, którzy tak jak my chcą zdobywać umiejętności, doskonalić się, tworzyć, działać kreatywnie, dobrze się przy tym bawiąc. W MINE TV możesz sprawdzić się po obydwu stronach kamery, zajmować się montażem obrazu lub postprodukcją. Praca u nas nie należy do najłatwiejszych, ale na pewno daje dużą satysfakcję.

Chcesz wiedzieć czym się zajmujemy? Polub nas na Facebooku, zasubskrybuj na Youtube, obserwuj na Instagtramie. Kto wie, może kiedyś zechcesz dołączyć do naszego zespołu?